NFS Belgelendirme Yetki Logosu NFS Belgelendirme Yetki Logosu

NFS Belgelendirme'ye Hoşgeldiniz

Telefonumuz:

0543 118 61 55

Kale Mh. İstiklal Cd. Atalay Apt. No:35/7

İlkadım/SAMSUN

Epostamız:

nfsbelgelendirme@gmail.com

Bağımsızlık Taahütnamesi

NFS Belgelendirme Bilişim İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak; personel belgelendirme amacıyla vermekte olduğumuz hizmetlerin tarafsızlık bağımsızlığını korumak amacıyla yapılan faaliyetler İç Doğrulama Prosedürünü çerçevesinde değerlendirilmektedir. NFS Belgelendirme Bilişim İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak tüm hizmetlerimizi yasal mevzuat ve meslek standartlarını esas alarak sunmaktayız. Şirketimizce sürdürülen faaliyetlere ilişkin alınan teknik kararların her türlü ticari, mali ve teknik olmayan etkilerden uzak tutulması taahhütlerimiz arasında yer almaktadır.

NFS Belgelendirme Bilişim İnşaat San. Tic. A.Ş. bünyesinde kurulan organizasyon yapısı, teknik ve idari kararların birbirinden bağımsız olarak alınmasına imkân tanımaktadır. İdari konularda faaliyet gösteren birimlerin sınav ve belgelendirme hizmetlerini yerine getiren personel üzerinde herhangi bir baskı uygulamasına ya da etkide bulunmasına izin verilmemekte ve işleyişin buna göre sürdürüleceği üst yönetim tarafından taahhüt edilmektedir.

Bunlar dışında; teknik kararları alan ekibimizde görev alan personelin hizmet verilen kişiler ile herhangi bir maddi veya manevi bağlantısının olmayacağına yönelik yazılı taahhüdü bulunmakta, her sınav öncesi sınava katılacak kişilerle ilgili taahhütler yenilenmektedir. Belgelendirme hizmetinden yararlanan kişilerin hizmet süreci kapsamında personelin tarafsızlık, bağımsızlık ve güvenirliğine yönelik şüphe duymaları durumunda şüphelerini NFS Belgelendirme üst yönetimine bildirme hakları bulunmaktadır.

NFS Belgelendirme Bilişim İnşaat San. Tic. A.Ş. olarak hizmetlerimizi bağımsızlık ilkesine uygun olarak sürdürdüğümüz konusunda Türk Akreditasyon Kurumu ve Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından denetlenmekteyiz. İç Doğrulama sistemimiz kapsamında, iç doğrulayıcılara bağımsızlık taahhüdüne aykırı durumların yetkili kurumlara bildirilme yetkisi verilerek şirketimizin bağımsızlığı güvence altına alınmıştır.

NFS Belgelendirme Bilişim İnşaat San. Tic. A.Ş. üst yönetimi; sürdürülmekte olan hizmetlerin TS EN ISO/IEC 17024:2012 Standardı doğrultusunda tarafsız ve bağımsızlık esasına uygun olması sorumluluğunu üstlenmiştir.

 

24.02.2020

SÜLEYMAN KAYA

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İletişime Geçin

Sormak İstedikleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Telefon

0543 118 61 55

Eposta

info@nfsbelgelendirme.com