NFS Belgelendirme Yetki Logosu NFS Belgelendirme Yetki Logosu

NFS Belgelendirme'ye Hoşgeldiniz

Telefonumuz:

0543 118 61 55

Kale Mh. İstiklal Cd. Atalay Apt. No:35/7

İlkadım/SAMSUN

Epostamız:

nfsbelgelendirme@gmail.com

GİZLİLİK TAAHHÜTNAMESİ

NFS Belgelendirme Bilişim İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak sunmakta olduğumuz tüm belgelendirme hizmetlerinde “Gizlilik ve Güvenirlik” ilkelerini esas almaktayız. NFS Belgelendirme olarak, kurumumuza belgelendirme hizmeti almak amacıyla başvuran ve bu hizmeti alan kişilerin herhangi bir şekilde zarar ve hak kaybına uğramaması için; kişisel bilgilerinin ve haklarının korunmasını sağlayacak düzenlemeleri içeren sistemi kurmayı ve işletmeyi taahhüt ediyoruz.

Kurumumuz tarafından belgelendirme hizmeti sürecinde ortaya çıkan tüm dokümanlar ve kayıtlar ile elektronik ortamda tutulan tüm bilgi ve kayıtlar üçüncü tarafların erişimine kapalı olarak muhafaza edilmektedir.

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yapılan yasal düzenlemeler ve Türk Akreditasyon Kurumu’nun TS EN ISO/IEC 17024:2012 standardı uyarınca yürütmekte olduğu akreditasyon ilkeleri çerçevesinde; belgelendirme hizmetinden yararlanmak amacıyla başvuran ve yararlanan kişilere ait gizli kalması gereken tüm bilgiler Gizlik Politikamız çerçevesinde korunmaktadır. Kalite Yönetim Sistemimiz, bilgi işlem alt yapımız ve insan kaynaklarımız söz konusu yasal düzenlemeler ve akreditasyon ilkelerini yerine getirmek üzere tesis edilmiş ve bu anlayışı koruyarak sürdürülmektedir.

24.02.2020
SÜLEYMAN KAYA
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

İletişime Geçin

Sormak İstedikleriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Telefon

0543 118 61 55

Eposta

info@nfsbelgelendirme.com